Search form

Марко 10:22

22Тој, пак, кога се смути од тие зборови, си отиде нажален, бидејќи имаше големо богатство.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index