Search form

Марко 10:23

23И кога погледа Исус, им рече на учениците Свои:

(Зачало 46)

Колку е тешко да влезат во царството Божјо оние што имаат богатство.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index