Search form

Марко 10:26

26А тие се чудеа многу и си велеа помеѓу себе: – Тогаш, кој може да се спаси?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index