Search form

Марко 10:41

41Десетте, пак, штом го чуја тоа, негодуваа против Јакова и Јована.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index