Search form

Марко 10:43

43Но меѓу вас нема да биде така; а кој меѓу вас сака да биде поголем, нека ви биде слуга;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index