Search form

Марко 10:48

48И мнозина му велеа да молчи, но тој уште повеќе викаше: – Сине Давидов, помилуј ме!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index