Search form

Марко 10:5

5Одговори Исус и им рече: – Заради вашето жестоко срце ви ја напишал таа заповед.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index