Search form

Марко 11:10

10Благословено е царството на нашиот татко Давида, коешто доаѓа во името Господово! Осана во висините!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index