Search form

Марко 11:21

21И кога се сети, Петар Му рече: – Рави, гледај! Смоквата што ја проколна, се исушила.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index