Search form

Марко 11:27

(Зачало 52)

27И пак дојдоа во Ерусалим; и кога одеше низ храмот, се приближија до Него првосвештениците и книжниците, и старешините,

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index