Search form

Марко 11:5

5И некои од оние што стоеја таму, им рекоа: – Што правите? Зошто го одврзувате магаренцето?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index