Search form

Марко 11:7

7И го доведоа магаренцето при Исуса, ги кладоа врз него алиштата свои, и Он седна на него.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index