Search form

Марко 12:10

10Зар не сте читале во Писмото: „каменот, што го отфрлија ѕидарите, стана камен аголен:

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index