Search form

Марко 12:13

(Зачало 54)

13И испратија кај Него некои од фарисеите и од иродовците, за да Го фатат во збор.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index