Search form

Марко 12:16

16И тие донесоа. Па им рече: – Чиј е овој лик и натпис? Му рекоа: – На царот.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index