Search form

Марко 12:2

2А кога дојде времето, испрати кај лозарите еден слуга, за да го прибере од нив плодот на лозјето.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index