Search form

Марко 12:21

21Неа ја зеде вториот брат, и умре, но и тој не остави пород; исто и третиот.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index