Search form

Марко 12:27

27Но, Он не е Бог на мртвите, туку Бог на живите. Вие, пак, многу се лажете.

Крај на вторникот

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index