Search form

Марко 12:31

31А втората е слична на неа: „Возљуби го својот ближен како себеси“! Друга заповед, поголема од овие, нема.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index