Search form

Марко 12:38

(Зачало 57)

38И им говореше во Својата поука: – Чувајте се од книжниците, кои сакаат да одат променети и да ги поздравуваат по улиците,

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index