Search form

Марко 12:42

42И кога дојде една бедна вдовица, пушти две лепти, што прават еден кодрант.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index