Search form

Марко 12:5

5Испрати и друг; и него го убија; и мнозина други, или натепаа, или, пак, ги убија.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index