Search form

Марко 13:1

ГЛАВА 13

(Зачало 58)

1Акога излегуваше од храмот, еден од учениците Негови Му рече: – Учителе, гледај какви камења и какви згради!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index