Search form

Марко 13:12

12И брат братот ќе го предаде на смрт, и татко чедото, и ќе се дигнат децата против родителите, и ќе ги убијат.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index