Search form

Марко 13:13

13Ќе бидете намразени од сите заради Моето име; кој ќе претрпи до крај, тој ќе биде спасен.

Крај на понеделникот

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index