Search form

Марко 13:15

15и кој е на покривот, да не слегува во куќата, ниту да влегува да земе нешто од куќата своја;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index