Search form

Марко 13:19

19Зашто во тие дни ќе биде мака, каква што не била до сега од почетокот на светот, што го создаде Бог, а и нема да биде.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index