Search form

Марко 13:2

2Исус му одговори и рече: – Ги гледаш ли овие големи згради? Ни камен на камен нема да остане овде, што не ќе биде урнат.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index