Search form

Марко 13:21

21Тогаш, ако ви каже некој: еве, овде е Христос, или: ене, таму е, – не верувајте!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index