Search form

Марко 13:23

23Но вие – чувајте се! Ете, сѐ претходно ви кажав.

Крај на вторникот

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index