Search form

Марко 13:24

(Зачало 61)

24Во тие дни, по жалос та, сонцето ќе потемни и месечината нема да ја дава својата светлина,

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index