Search form

Марко 13:25

25и ѕвездите небески ќе попаѓаат, и силите што се на небото ќе се разнишаат.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index