Search form

Марко 13:26

26И тогаш ќе Го видат Синот Човечки, како доаѓа на облаците, со голема сила и слава.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index