Search form

Марко 13:28

28Со смоквата направете споредба: кога нејзините гранки ќе се подмладат и ќе пуштаат лисја, знаете дека е близу летото.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index