Search form

Марко 13:29

29Па така и вие, кога ќе видите дека сето тоа се случува, знајте дека е близу пред врата.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index