Search form

Марко 13:31

(Зачало 62)

31Небото и земјата ќе преминат, но зборовите Мои нема да преминат.

Крај на средата

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index