Search form

Марко 13:32

32А за тој ден и час никој не знае, ни ангелите небесни, ниту Синот, а само Отецот.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index