Search form

Марко 13:33

33Внимавајте, бидете будни и молете се, оти не знаете кога ќе настане времето.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index