Search form

Марко 13:34

34Како што човек кој, заминувајќи, ја оставил куќата своја и дал власт на слугите свои, секому своја работа, и на вратарот му заповедал да биде буден;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index