Search form

Марко 13:4

4– Кажи ни кога ќе биде тоа и кој е знакот, кога ќе се изврши сето тоа?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index