Search form

Марко 13:5

5Исус, одговарајќи им, почна да зборува: – Чувајте се, да не ве прелаже некој.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index