Search form

Марко 13:7

7А кога ќе чуете за војни и гласови за војни, не плашете се; зашто сето тоа треба да биде; ама тоа уште не е крајот.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index