Search form

Марко 14:10

(Зачало 64)

10Тогаш Јуда Искариот, еден од дванаесетте, отиде кај првосвештениците, за да им Го предаде.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index