Search form

Марко 14:12

12Во првиот ден на Бесквасници, кога го колеа пасхалното јагне, учениците Негови Му рекоа: – Каде сакаш да отидеме и да приготвиме, за да ја јадеш пасхата?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index