Search form

Марко 14:13

13И испрати двајца од учениците Свои, па им рече: – Отидете в град; и ќе ве сретне еден човек, којшто ќе носи вода во стомна; одете по него!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index