Search form

Марко 14:14

14И каде што ќе влезе тој, кажете му на домаќинот: Учителот вели: каде е собата, во која ќе ја јадам пасхата со учениците Свои?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index