Search form

Марко 14:18

18И кога седеа и јадеа, Исус им рече: – Вистина ви велам: еден од вас, којшто јаде со Мене, ќе Ме предаде.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index