Search form

Марко 14:2

2но велеа: – Не на празникот, за да не стане буна меѓу луѓето.

Крај на четвртокот

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index