Search form

Марко 14:20

20А Он им одговори и рече: – Еден од дванаесетте е, којшто макна со Мене во чинијата.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index