Search form

Марко 14:23

23Кога ја зеде чашата, заблагодари и им ја даде; и се напија од неа сите.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index